HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK

Hobi çubuklarından nihale yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce de kolay yapılan nihale çalışmalarını paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla nihale yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Evde ahşap çubuktan minyatür çalışmalar yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları ve anlatımları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan ahşap çubuk çalışmaları ile çok güzel süs veya minyatür maketler yapabilirsiniz. Ahşap çubuktan nihale yaparak evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

Hobi çubuklarıyla yapılan nihale örneklerini ve anlatımlarını bu yazımızın altında bulabileceğiniz gibi kendin yap bölümünde de bolca görebilirsiniz. Anlatımlı hobi çubuk nihale örnekleri ve yapımını gösteren çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuklarindan-nihale-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.