HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK

Hobi çubuklarından nihale yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce de kolay yapılan nihale çalışmalarını paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla nihale yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Evde ahşap çubuktan minyatür çalışmalar yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları ve anlatımları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan ahşap çubuk çalışmaları ile çok güzel süs veya minyatür maketler yapabilirsiniz. Ahşap çubuktan nihale yaparak evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

Hobi çubuklarıyla yapılan nihale örneklerini ve anlatımlarını bu yazımızın altında bulabileceğiniz gibi kendin yap bölümünde de bolca görebilirsiniz. Anlatımlı hobi çubuk nihale örnekleri ve yapımını gösteren çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuklarindan-nihale-yapmak


DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir