Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK
hobi cubuklarindan nihale yapmak - HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK

HOBİ ÇUBUKLARINDAN NİHALE YAPMAK

Hobi çubuklarından nihale yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce de kolay yapılan nihale çalışmalarını paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla nihale yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla geçirebilirsiniz. Evde ahşap çubuktan minyatür çalışmalar yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları ve anlatımları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan ahşap çubuk çalışmaları ile çok güzel süs veya minyatür maketler yapabilirsiniz. Ahşap çubuktan nihale yaparak evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

Hobi çubuklarıyla yapılan nihale örneklerini ve anlatımlarını bu yazımızın altında bulabileceğiniz gibi kendin yap bölümünde de bolca görebilirsiniz. Anlatımlı hobi çubuk nihale örnekleri ve yapımını gösteren çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuklarindan-nihale-yapmak

DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

image002 - NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir