Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / HOBİ ÇUBUKLARINDAN RESİMLİK YAPMAK

HOBİ ÇUBUKLARINDAN RESİMLİK YAPMAK

Hobi çubuklarından resimlik yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Çocukların sürekli yediği dondurma çubuklarını biriktiriyorsanız, onları değerlendirebilirsiniz. Hobi çubukları şeklinde de geçen çubukları daha büyük boyutlu olarak hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz.

Temin ettiğiniz hobi çubuklarından resimlik yapabilir ve evinizde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Anlatımlı hobi çubuklarından resim albümü veya resimlik çalışmalarını yapıp hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve eğlenerek harika resim albümleri veya resimlikler yapabilirsiniz. Boyayıp, daha güzel görünmelerini de sağlayabilirsiniz.

Duvarda çok güzel görüntüler vereceklerini söyleyebilirim. Daha önce hobi çubuklarından nihale yapmak veya hobi çubuklarından maket yapmak gibi birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuklarindan-resimlik-yapmak

DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir