HULA HOOPTAN RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Hula hooptan resim çerçevesi yapmak konum ile çok yaratıcı ve hoş bir çalışmanın detaylarını anlatacağım. Çocukların severek oynadığı hula hooplar ve şerit kurdeleler ile hazırlanan bu çalışmayı ben çok beğendim. Tamamen yaratıcılık ürünü olan bu resim çerçevelerinin yapım aşamalarını şimdi sizlere aktarıyorum.

Hula hooptan resim çerçevesi yapımı için gerekli olan malzemeler; bir adet çember hula hoop, parlak yaldızlı sprey boya, uzun şerit kurdele ve yapıştırıcı… Bu malzemeleri sağladıktan sonra basit bir şekilde resim çerçevesi yapımına başlayabilirsiniz. İşe ilk olarak çemberi sprey boya ile boyayarak başlayın. Bu aşamada çemberi düz bir zemin üzerine koyun önce bir tarafını kuruduktan sonra da diğer tarafını boyayın.

Hula hoopun her iki tarafı da kuruduktan sonra dik şekilde tutun. Boyuna göre 3 adet kurdele şeriti kesin. Bu şeritleri belirli aralıklar ile çemberin üzerine yapıştırın. Sıralamak istediğiniz resimleri sırası ile bu kurdele şeritlerinin üzerine yapıştırın. Hazırladığınız bu hula hoop resim çerçevesini duvara asabilir ya da her hangi bir yere sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Çemberden resim çerçevesi nasıl yapılır sorusunun cevabını daha detaylı almak için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz. Her bir aşamanın daha ince şekilde gösterildiği resimleri inceleyerek siz de birbirinden özel resim çerçeveleri hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

hula-hooptan-resim-çerçevesi-yapmak

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Leave a Reply

Your email address will not be published.