İĞNE OYALARI HAVLU KENARLARI ÖRNEKLERİ VE YAPIMI

İğne Oyaları Havlu Kenarları

İğne oyaları havlu kenarları, çeyizlerini daha estetik kılmak isteyen hanımların favorileri arasında yer almaktadır. İğne oyaları oldukça zor örülen, buna rağmen son derece estetik ve şık görünen ürünler arasında yer almaktadır. İğne oyalarından havlu kenarları ve tülbentler oluşturulmakla beraber, oldukça güzel el işleri oluşturulabilmektedir. Yastık kenarları da oluşturulan iğne oyaları ile oldukça güzel ve estetik bir şekle sahip olabilmektedir. İğne oyaları son derece güzel el işleri arasında bulunmaktadırlar. Birçok kişi bunu örmeye çalışmaktadır. Mekik oyaları ve iğne oyaları favoriniz ise ve birbirinden güzel havlu kenarı örmek istiyorsanız, sizin için de biraz detay vermekte fayda bulunuyor.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

 İğne oyası yapmak, pek çok hanımın favorisidir. Bu oldukça zor bir işlem olmakla beraber, oldukça zevklidir. İğne oyası yaparak birbirinden güzel motif ve şekilleri elde etmek mümkündür. Elinizde bulunan örneğe bakarak ortaya güzel bir şekil çıkarabilir, az vakit harcayarak birbirinden güzel motiflere sahip olabilirsiniz.

blank

İğne oyaları, 2018 yılında da birçok kişinin favorisi olmakla beraber, siz de iğne ve mekik oyalarına sahip olmak istiyorsanız bizim internet sitemizi takipte kalmanız gerekmektedir. İğne oyası oluşturmak isterseniz, model ve motif takip edebilir, siz de bu güzel şekilleri oluşturabilirsiniz. İğne oyası yapmak isteyenler için güzel örnekler sunan internet sitemiz, uzun süre daha yayın hayatına devam edecektir.

İlginizi Çekebilir

goblen-nasil-yapilir-1

GOBLEN NASIL YAPILIR?

Goblen Nasıl Yapılır? Goblen yapımı, oldukça beğenilen ve ilgilileri için ön plana çıkan modeller arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published.