İĞNE OYASI HAVLU KENARI MODELLERİ

İğne oyası havlu kenarları son zamanlarda diğer havlu kenarlarına göre daha çok tercih edilmekte. Son trendlerde iğne oyası ile yapılmış havlu kenarları bizler tarafından ağırlık verilmekte. Bu yüzden yeni iğne oyası havlu kenarı modelleri arıyoruz ve deniyoruz. Havlu kenarlarını iğne oyası ile süslediğimiz zaman daha güzel gözüküyorlar.

Daha güzel ve değişik havlu kenarları için eliniz yatkın ise iğne oyası ile yapmanızı öneririz. İğne oyası ile yapılan havlu kenarları hem daha zarif hem de daha şık gözükmekteler. Bizlerde sizler için iğne oyası havlu kenarları örneklerini derledik.

Daha önceden sizlerle paylaştığımız aşağıdaki yazılarımıza da bir göz atabilirsiniz.

İĞNE OYASI HAVLU KENARI NASIL YAPILIR?

2017 HAVLU KENARI MODELLERİ

HAVLULARDAKİ KÖTÜ KOKULARIN GİDERİLMESİ

KURDELE NAKIŞLI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

DANTEL HAVLU KENARI MODELLERİ ŞEMALI ANLATIM

 


KARE DANTEL YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir