Yuvarlak İğne Oyası Salon Takımı

İĞNE OYASI SALON TAKIMLARI 2016

İğne oyası salon takımları benim yeni modellerini yakından takip ettiğim el işi örneklerinin başında geliyor. Çok zarif bir görüntüsü olan bu örnekler, hazırlanırken harcanan emekten de dolayı da ayrı bir özelliğe sahip. Tığ ya da şiş örgülerine göre daha fazla emek verilen iğne oyaları, kullanıldıkları her alana bana göre özellik ve farklılık katıyor.

İğne oyası salon takımı modelleri bu sene, daha çok minik motifler ile hazırlanarak karşıma çıktı. Araştırma yaparken neredeyse tüm modellerin küçük boyutlu ve çok sayıda motiften oluştuğunu gördüm. Güzel bir görüntü oluşturan bu motiflerin yine büyük kısmı yuvarlak şekilde hazırlanıyor. Kare hazırlanan iğne oyası salon takımlarında bile yuvarlak ve minik motiflerin kullanımı söz konusu. Bu şekilde hazırlanan kare ya da yuvarlak salon takımlarının aynı iğne oyası örneği ile vitrin takımlarını da hazırlayıp salon ya da oturma odanızda tam bir uyum sağlayabilirsiniz. Motifli iğne oyası salon takımlarının yanında nasir olarak kullanılan tek parça iğne oyası salon takımı modelleri de gözüme çarptı. Özellikle yıldızlı örnekler ile oluşturulan tek parça salon takımlarını sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum.

2016 iğne oyası salon takımı modellerine genel bir göz attıktan sonra şimdi sizler için hazırladığım, iğne oyası salon takımı modelleri, resim galerisini paylaşıyorum. Umarım siz de bu örnekleri beğenir ve arasından seçim yaparsınız. Şimdi sizleri birbirinden özel iğne oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum. Keyifli günler.

İĞNE OYASI SALON TAKIMLARI 2016


İĞNE OYASI TESPİH MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir