Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / İĞNE OYASI VİTRİN PEÇETESİ MODELLERİ

İĞNE OYASI VİTRİN PEÇETESİ MODELLERİ

İğne oyası vitrin peçetesi modelleri, bu sene çok moda. Dantellere oranla daha ince şekilde işlenen bu örnekler benim de ilgimi çekiyor. Benim gibi çoğu bayanın da ilgisini çektiğini düşündüğüm iğne oyası vitrin peçetesi modellerini sizler için araştırdım. Şimdi elde ettiğim sonuçları sizlerle paylaşıyorum.

İğne oyası vitrin peçetesi modellerinin neredeyse tamamı motifler halinde hazırlanan modeller. Motif büyüklüğüne göre 9 ya da 16 adet motif ile hazırlanan bu vitrin peçeteleri aynı şekilde hazırlanıp salon takımı olarak da kullanılabiliyor. 2016 iğne oyası vitrin peçetesi örneklerinde klasik motiflerin kullanımı son derece yaygın. Dantel örneklerine göre daha az model bulunan iğne oyası modellerinde, orta kısmında iğne oyası ilmeği uzantıları bulunan modeller sıkça kullanılıyor. Bu örneklerin dış kısımlarında ise kafes modeli de denilen özel bir iğne oyası tekniği kullanılıyor. Çiçek modeli verilen bu örnekler vitrinlerde de salon takımı olarak da çok hoş duruyor.

İğne oyası vitrin takımları hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından bu senenin en beğenilen iğne oyası vitrin peçetesi modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Keyifli ve yaratıcı günler…

İĞNE OYASI VİTRİN PEÇETESİ MODELLERİ

DANTEL KELEBEK YAPMAK ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çıtı Pıtı Kelebek

İĞNE OYASI ÇITI PITI KELEBEK YAPIMI

İğne Oyası Çıtı Pıtı Kelebek Yapımı İğne oyası, kültürümüzde önemli bir yer tutan, ilgililerin beğenerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir