İĞNE OYASI YAPMAK ÇİÇEK YAPMAK RESİMLİ

İğne oyası yapma çiçek yapmak resimli konum ile sizlere özel bir çalışmadan bahsedeceğim. İğne oyası denilince “Ben hiç yapamam” diye düşünenlerdenseniz, eminim bu çalışma ile düşünceniz değişecek. Evin her yerinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz iğne oyası çiçek motiflerini, ayrıca takı, toka ya da saç bandı içinde kullanabilirsiniz.

İğne oyasından yapma çiçek hazırlamak için bu çalışmaya uygun naylonumsu iplerden kullanmanız gerekir. Naylonumsu iplerin şekil alması daha kolay olduğu için tercih etmenizi öneriyorum. Aksi halde hoş bir çalışma elde edemez hatta hiç yapamayabilirsiniz. İpin yanında iğnelerin batırılması için yumuşak bir aparat ya da kasnak benzeri bir malzeme de ve toplu iğne de gereken malzemeler arasında yer alıyor.

İğne oyasından yapma çiçek yaparak evinizde süs olarak kullandığınız bir vazoyu süsleyebilir, yapma çiçekleri gerçekmiş gibi kullanabilirsiniz. Bu çiçeklerden dilerseniz çocuklarınıza oyuncak da hazırlayabilir, dilerseniz de var olan oyuncaklarını süsleyebilirsiniz.

İğne oyasından çiçek yapımı sırasında çiçek yapraklarının boylarının birbirleri ile uyumlu olmasına dikkat edin. Aksi halde ortaya kötü bir görüntü çıkabilir. İğne oyasından yapma çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabını veren resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum. Sizler de bu resimleri inceleyip aynı şekilde çok hoş bir çiçek hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

iğne-oyası-yapma-çiçek-yapmak-resimli

source

İlginizi Çekebilir

kalpli-lif-nasil-yapilir-2

KALPLİ LİF NASIL YAPILIR?

Kalpli lif yapımı, çeyiz oluşturacaklar için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Zira birçok gelin adayının …

Leave a Reply

Your email address will not be published.