İĞNE OYASI YAPMAK ÇİÇEK YAPMAK RESİMLİ

İğne oyası yapma çiçek yapmak resimli konum ile sizlere özel bir çalışmadan bahsedeceğim. İğne oyası denilince “Ben hiç yapamam” diye düşünenlerdenseniz, eminim bu çalışma ile düşünceniz değişecek. Evin her yerinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz iğne oyası çiçek motiflerini, ayrıca takı, toka ya da saç bandı içinde kullanabilirsiniz.

İğne oyasından yapma çiçek hazırlamak için bu çalışmaya uygun naylonumsu iplerden kullanmanız gerekir. Naylonumsu iplerin şekil alması daha kolay olduğu için tercih etmenizi öneriyorum. Aksi halde hoş bir çalışma elde edemez hatta hiç yapamayabilirsiniz. İpin yanında iğnelerin batırılması için yumuşak bir aparat ya da kasnak benzeri bir malzeme de ve toplu iğne de gereken malzemeler arasında yer alıyor.

İğne oyasından yapma çiçek yaparak evinizde süs olarak kullandığınız bir vazoyu süsleyebilir, yapma çiçekleri gerçekmiş gibi kullanabilirsiniz. Bu çiçeklerden dilerseniz çocuklarınıza oyuncak da hazırlayabilir, dilerseniz de var olan oyuncaklarını süsleyebilirsiniz.

İğne oyasından çiçek yapımı sırasında çiçek yapraklarının boylarının birbirleri ile uyumlu olmasına dikkat edin. Aksi halde ortaya kötü bir görüntü çıkabilir. İğne oyasından yapma çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabını veren resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum. Sizler de bu resimleri inceleyip aynı şekilde çok hoş bir çiçek hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

iğne-oyası-yapma-çiçek-yapmak-resimli

source


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir