İKİ RENKLİ KALP SÜSÜ YAPIMI

İki renkli kalp süsü yapımı konusu ile renkli ve farklı bir kalp süsü yapımını göreceğiz. Farklı şekillerde değerlendirebileceğiniz bu özel kalpleri hem örme hem de birleştirme aşamasında çok eğleneceğinize eminim. Sözü daha fazla uzatmadan iki renkli kalp süsü yapımının anlatımına geçmek istiyorum.

İki renkli kalp süsü için farklı renklerde iki adet tığ işi örülmüş parça hazırlamanız gerekli. Bu parçalar, görünüş olarak uzun lif modellerine benzer bir görünüşe sahip olacak ancak uzun lif modellerinden farklı olarak uzun kısımları 4 uzun parça şeklinde ayrık olarak hazırlanacak. Bu şekilde iki farklı renkte hazırlanan parçaları birleştirerek kalp modelini oluşturabilirsiniz.

İki renkli kalp süsü yapmak için parçaları hazırladıktan sonra sepet örgüsünde olduğu gibi parçaları birbirlerinin içine geçirin. İki parçayı birleştirdikten sonra kenar gidip tam kalp şeklini verin. Hazırladığınız bu süsü, dekoratif amaçlı her yerde kullanabilirsiniz. Ben özellikle kapı süsü olarak bu kalpli desenin kullanılabileceğini düşündüm.

İki renkli kalp nasıl yapılır konusu ile ilgili detayları verdiğim konumun sonuna geldim. Sizlerde aşağıda paylaştığım resimleri inceleyerek bu tür bir süsü eviniz için hazırlayabilirsiniz. Hatta bu süslerden hazırlayıp sevdikleriniz için hoş birer hediye de yapabilirsiniz.

source

iki-renkli-kalp-süsü-yapmak

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *