İKİ RENKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPIMI

İki renkli tığ örneği yapımı konum ile sizlere çok özel ve hoş bir tığ işi örnekten bahsedeceğim. Sizler için farklı modeller araştırırken benim sürekli karşıma çıkan bu örneğin yapımı son derece basit. Görünüş olarak çok zarif olan iki renkli tığ örneğinin yapımının detaylarını şimdi sizlerle paylaşacağım.

İki renkli tığ örneği yapımı için ilk olarak iki sıra trabzan yapın. Üçüncü sırada başka renk bir ipe geçin ve sık iğne yapın. Belirli aralıklar ile alt trabzanların üzerine batın ve çiçek şekli verin. Daha sonraki sırada yine diğer renk ipe geri dönün ve 2 sıra trabzan yapın. Bu şekilde modele devam edin.

İki renkli tığ örneği modelini istediğiniz her tür örgü ürününde kullanabilirsiniz. Ben en fazla battaniye, atkı, şal, ya da farklı yerlerde kullanılmak için ufak çaplı paspas modellerinde kullanmak için bu örneğin uygun olduğunu düşünüyorum. Sizler dilerseniz kendi zevkinize göre daha farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz.

İki renkli tığ örneği nasıl yapılır, sorusuna cevap verdiğim yazımın burada sonuna geldim. Sizler de eğer bu tığ işi örneğini yapmak istiyorsanız aşağıdaki resimleri takip ederek bu hoş örneği yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

iki-renkli-tığ-örneği-yapımı

İlginizi Çekebilir

YENİ PAPATYA LİF MODELİ

Yeni papatya lif modeli, pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Papatya lif …

Leave a Reply

Your email address will not be published.