İKİ RENKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPIMI

İki renkli tığ örneği yapımı konum ile sizlere çok özel ve hoş bir tığ işi örnekten bahsedeceğim. Sizler için farklı modeller araştırırken benim sürekli karşıma çıkan bu örneğin yapımı son derece basit. Görünüş olarak çok zarif olan iki renkli tığ örneğinin yapımının detaylarını şimdi sizlerle paylaşacağım.

İki renkli tığ örneği yapımı için ilk olarak iki sıra trabzan yapın. Üçüncü sırada başka renk bir ipe geçin ve sık iğne yapın. Belirli aralıklar ile alt trabzanların üzerine batın ve çiçek şekli verin. Daha sonraki sırada yine diğer renk ipe geri dönün ve 2 sıra trabzan yapın. Bu şekilde modele devam edin.

İki renkli tığ örneği modelini istediğiniz her tür örgü ürününde kullanabilirsiniz. Ben en fazla battaniye, atkı, şal, ya da farklı yerlerde kullanılmak için ufak çaplı paspas modellerinde kullanmak için bu örneğin uygun olduğunu düşünüyorum. Sizler dilerseniz kendi zevkinize göre daha farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz.

İki renkli tığ örneği nasıl yapılır, sorusuna cevap verdiğim yazımın burada sonuna geldim. Sizler de eğer bu tığ işi örneğini yapmak istiyorsanız aşağıdaki resimleri takip ederek bu hoş örneği yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

iki-renkli-tığ-örneği-yapımı


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir