Ana Sayfa / DEKORASYON / İPLE KAMIŞTAN DEKORATİF AVİZE YAPMAK


İPLE KAMIŞTAN DEKORATİF AVİZE YAPMAK

İple kamıştan dekoratif avize yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok kısa sürede yapabilirsiniz. İple kamıştan dekoratif sarkaç süs veya avize yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür akıllı fikirler sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İple kamıştan nasıl sarkaç süs yapacağınızı görmek için alttaki tamamlanmış karelere göz atabilirsiniz. Buna benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım. Öncelikle kamış malzemesini temin ettikten sonra yapacağınız süste kullanacağınız kamış ve sayısını iyi hesaplayın.

Daha sonra hangi renkleri tercih edecekseniz, boyayın ve sarkaç süs çalışmasına başlayın. Kısa sürede sarkaç süs çalışmasını tamamlayabilir ve çok güzel olan bu sarkaç süs çalışması ile çocuk odasına veya oturduğunuz odalara çok güzel süs avize veya sarkaç avize süsler yapabilirsiniz.

Benzer çalışmaları daha önce de çoğu zaman paylaştığımı hatırlıyorum. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede bu güzel çalışmalarla evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Evde kolay sarkaç süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar sitemizde yer alan ” Dekorasyon ” ve kendin yap bölümlerinde yer alıyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

iple-kamistan-dekoratif-avize-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir