İPTEN ÇİÇEK SAKSI SARKAÇ YAPMAK

İpten çiçek saksı sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde balkonunuza yapmayı düşünebilirsiniz. Evde balkona sarkaç saksılık yapmak için daha önce eski penye değerlendirme çalışması olarak paylaştığımı hatırlıyorum.

İpten çiçek saksı askılığı veya sarkacı yaparak balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. İpten çiçek saksı sarkaç yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da kısa sürede tamamlayıp, balkonunuzda veya bahçenizde kullanabilirsiniz.

Evde çiçek bakmayı ve yetiştirmeyi seviyorsanız, onları bulundukları saksıları sarkaç şeklinde asabilirsiniz. Böylece daha dekoratif bir görüntü elde etmiş olursunuz. Evinize gelenler nasıl yaptığınızı dahi sorabilirler. Bu tür malzemeler aslında satılıyor.

Ancak küçük paralara satılmadığını söylemek isterim. Bu yüzden paylaştığım çalışmayı yaparak sizde çiçeklerinize sarkaç malzemesi yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve detaylı anlatıma sahip çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ipten-cicek-saksi-sarkac-yapmak

source


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir