İPTEN ÇİÇEK SAKSI SARKAÇ YAPMAK

İpten çiçek saksı sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde balkonunuza yapmayı düşünebilirsiniz. Evde balkona sarkaç saksılık yapmak için daha önce eski penye değerlendirme çalışması olarak paylaştığımı hatırlıyorum.

İpten çiçek saksı askılığı veya sarkacı yaparak balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. İpten çiçek saksı sarkaç yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da kısa sürede tamamlayıp, balkonunuzda veya bahçenizde kullanabilirsiniz.

Evde çiçek bakmayı ve yetiştirmeyi seviyorsanız, onları bulundukları saksıları sarkaç şeklinde asabilirsiniz. Böylece daha dekoratif bir görüntü elde etmiş olursunuz. Evinize gelenler nasıl yaptığınızı dahi sorabilirler. Bu tür malzemeler aslında satılıyor.

Ancak küçük paralara satılmadığını söylemek isterim. Bu yüzden paylaştığım çalışmayı yaparak sizde çiçeklerinize sarkaç malzemesi yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve detaylı anlatıma sahip çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ipten-cicek-saksi-sarkac-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.