İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN PONZA TAŞI

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ponza taşı uygulamasını kullanabilirsiniz. Özellikle de kadınlar için çok can sıkıcı bir durum olan tüyler, ponza taşı ile yok edilebilmektedir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bir çok farklı yöntem mevcut. Aşağıda yer verdiğimiz yöntem ise, son zamanların en popülerlerinden birisidir. Ponza taşı kullanarak yapılan bu uygulama sayesinde, istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz. Kendinizi daha ferah ve temiz hissetmeniz için bu yöntemi uygulamanızı öneriyorum.

Ponza Taşı ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak

Malzemeler:
Oldukça az malzeme ile hazırlandığı için de cazibe oluşturmaktadır.

Yuvarlak kesim ponza taşı (Aktarlarda bulabilirsiniz)
Sabun
Su

Uygulanışı:

İstemediğiniz tüylerinizden kurtulmak için o bölgeyi öncelikle sabun ve ılık su ile iyice yıkayın. Dilerseniz duş aldıktan sonra da uygulamaya başlayabilirsiniz.

Ponza taşını kullanarak kılların çıkış yönünün tam tersine olacak şekilde masaj uygulamaya başlayın. Bu masajı 5 dakika boyunca uygulayın. Ponza taşı ile yapılan bu yöntemi 20-30 gün boyunca her gün düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir. 1 ay sonra tüylerinizden tamamen kurtulduğunuzu görebileceksiniz. Eğer çok fazla ve yoğun tüyleriniz varsa daha uzun süre uygulamaya devam edin.


KAHVE İLE SAÇINIZA İNANILMAZ DEĞİŞİMLER YAPABİLİRSİNİZ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir