Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KABAK ŞEKLİNDE MİNDER YAPMAK

KABAK ŞEKLİNDE MİNDER YAPMAK

Kabak şeklinde minder yapımı arıyorsanız ve gördüğünüz kişilerde çok beğendiyseniz, sizde bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kabak biçiminde minder veya yastık yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapmayı öğrenebilir ve hemen yapabilirsiniz.

Terzi marifetiniz yoksa arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir veya bu çalışma için malzemeleri temin ettikten sonra terzinize yaptırabilirsiniz. Daha sonra içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Kendinize göre bu güzel çalışmayı değiştirebilir ve farklı minderler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kabak şeklinde minder yapmak için paylaştığım diğer yastık çalışmalarından da yararlanmanızı öneriyorum. Hemen bu yazımın altında benzer birçok çalışma yer alıyor. Onlara da bakabilirsiniz. Kolay yapılan minder veya yastık çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede eğlenceli ev eşyaları yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay yapılan minder yada yastık çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kabak-seklinde-minder-yapmak

İlginizi Çekebilir

eski-esyalari-degerlendirme-1

ESKİ EŞYALARI DEĞERLENDİRME

Eski eşyaları değerlendirme, doğaya olan sorumluluğun artması ile beraber, doğayı daha fazla kirletmek istemeyen kişilerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir