KABAK ŞEKLİNDE MİNDER YAPMAK

Kabak şeklinde minder yapımı arıyorsanız ve gördüğünüz kişilerde çok beğendiyseniz, sizde bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kabak biçiminde minder veya yastık yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapmayı öğrenebilir ve hemen yapabilirsiniz.

Terzi marifetiniz yoksa arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir veya bu çalışma için malzemeleri temin ettikten sonra terzinize yaptırabilirsiniz. Daha sonra içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Kendinize göre bu güzel çalışmayı değiştirebilir ve farklı minderler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kabak şeklinde minder yapmak için paylaştığım diğer yastık çalışmalarından da yararlanmanızı öneriyorum. Hemen bu yazımın altında benzer birçok çalışma yer alıyor. Onlara da bakabilirsiniz. Kolay yapılan minder veya yastık çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede eğlenceli ev eşyaları yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay yapılan minder yada yastık çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kabak-seklinde-minder-yapmak


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir