Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ÖRGÜ VİDEOLARI / KABARIK ÜÇLÜ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEO ANLATIMLI
Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği,
Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği,

KABARIK ÜÇLÜ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEO ANLATIMLI

Kazaklar ve yelekler için çok sık görmeye alıştığımız Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği, son dönemlerde hanımların ortak tercihi olarak görülüyor. Örgü işlemlerinizin tamamlanması ve bu noktada bilgi alabilmeniz kapsamında bir anlatı ortamını sizlerle buluşturuyoruz. Burgunun 9 farklı ilmekten oluştuğunun altını çizelim. Bu noktada ise daha az ilmekle yapılabilir, genel olarak 2 ilmek ile denendiği zaman ince bir motif ortaya çıkartsa da, mutlaka kaç ilmek yaparsanız x3 şeklinde hesaplamanızı öneriyoruz.

Aralarda bazı su yolu modelleri de yer alabiliyor. Zira Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği konularına istinaden bilgi alabileceğiniz videolu anlatım sayesinde püf noktaları tespit edebileceksiniz. Her seferinde dışarı tarafta kalan üç ilmeği içe doğru alın ve bu ilmekleri 8 defa örün. Daha sonrasında ise tasarım tam anlamıyla kendisini ön plana çıkartacaktır!

Yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz kazaklar / yelekler tasarlayın!

Hem yaz, hem de kış aylarında kullanılabilecek kazak / yelekler tasarlamak ister misiniz? Sizleri Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği konularına istinaden bilgilendirmek ve bu noktada doğru tasarımların ön plana çıkmasını sağlamak bakımından çalışıyoruz. Birbirinden üstün ve ön plana çıkan bu tasarım harikaları ile beraber artık göz dolduran bir kıyafet türünü tasarlamak da söz konusu olacaktır. Kabarık Üçlü Saç Örgüsü Örneği için hazırlanmış olan videolu anlatımla sizleri baş başa bırakıyoruz!

KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRNEĞİ YAPIMI VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü oyuncak bebek yapımı anlatımlı

ÖRGÜ OYUNCAK BEBEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLI

Örgü Bebek Yapımı Eskiden yokluktan ev hanımları çocuklarına örgü işleriyle oyuncak yapardı, şimdilerde ise örgü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir