KADİFE KUMAŞTAN PARA CÜZDANI YAPMAK

Kadife kumaştan para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu kullanarak sizde çok güzel el çantaları yapabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan yapmak veya kolay cüzdan yapımını anlatan çalışmalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde daha önce de benzer birçok çalışmanın yapılışını paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da anlatımlı olarak nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Adımları uygulayarak sizde çok güzel makyaj çantası, para cüzdanı, para çantası gibi değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Kumaş seçiminizi iyi yaparsanız, yapacağınız cüzdan çalışması da güzel sonuçlanacaktır. Bu tür çalışmaları fazlaca yapabilir ve güzel paralar kazanmak için satabilirsiniz. Bu tür cüzdan veya çantaların kolay satılacağını düşünüyorum.

Evden bu tür çantalar yaparak para kazanabilir ve her türlü elbisenizin altına da kombin olarak şık duracak çantalar yapabilirsiniz. Anlatımlı kadife kumaştan para cüzdanı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benzerliği var. Altta onlara da ulaşacaksınız.

Anlatımlı çalışmada şablon da yer alıyor. Şimdi sizleri anlatımlı kolay para cüzdanı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kadife-kumastan-para-cuzdani-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.