kafes-modelli-patik-yapimi-2
kafes-modelli-patik-yapimi-2

KAFES MODELLİ PATİK YAPIMI

Kafes modelli patik yapımı, çeyizinizde her üründen farklı farklı modellere yer vermek isterseniz, mutlaka tercih etmeniz gereken modeller arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere, gelin çeyizleri denildiğinde akla ilk gelen ve en çok tercih edilen el emeği unsurlar patiklerdir. Birçok gelinin çeyizinde birbirinden farklı detayları ile çok farklı patiklere yer verilmektedir.

kafes-modelli-patik-yapimi-1

Bunların bir kısmı bizzat gelin tarafından örülürken, diğer bir kısmının da hazır olarak alındığı, ya da kişinin sevdikleri tarafından örüldüğünü söylemek mümkün olacaktır. Kafes modelli patikler de bunlar arasında yer almaktadır. Birbirinden güzel kafes modelli patikler için internet siteleri sürekli olarak hanımlara bu modellerin nasıl örüleceği ile ilgili bilgi vermektedir. Siz de bu internet sitelerini takip ederek pek çok farklı modelin nasıl örüleceği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kafes Modeli Nasıl Yapılmaktadır?

Kafes modeli patik yapımı, farklı detaylar ile süslenen ve içi kafes şeklini almış ine boşluklar ile şekillendirilen patik modeline verilen isimdir. Oldukça şık ve ayakta da zarif görünen kafes modelli patik, son derece dikkat çekmektedir.

kafes-modelli-patik-yapimi-2

Birbirinden güzel ve dikkat çeken patik modelleri için siz de internet sitemizde yer alan bu ürünleri inceleme ve bunları örme fırsatı bulabilirsiniz. Patik konusunda daha tercih edebileceğiniz birçok model bulunmakta, bunları da gönül rahatlığı ile tercih edebilme şansı bulabilirsiniz. En yeni kafes modelleri için siz de bizi takipte kalınız.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.