KAĞIT HAVLU RULOLARINDAN KOLYE VE BİLEZİK STANDI YAPMAK

Kağıt havlu rolularından kolye ve bilezik standı yapmak çok zevkli olacaktır. Evlerimizde sürekli olarak kullandığımız kağıt havluların rulolarını genellikle çöpe atarız. Ancak, bu makalemde yer verdiğim proje ile kağıt havlu roloları artık çöpe gitmeyecek.

Biz kadınlar, kolye ve bileziklerimize daima yer bulamayız. Evin her bir yanına dağılan bu takıları bir arada tutabilecek standlara ihtiyaç duymaktayız. Bu standları da para harcamadan kendi ellerimizle yapmak mümkün. Kendi el emeğiniz olarak hayata geçireceğiniz çok şık bir proje olarak takı standı yapımından söz etmek istiyorum. Özellikle kolye ve bilezikler için kullanılabilecek bu standı, sadece dakikalar içinde hazır hale getirmiş olacaksınız. Kağıt havlu rololarının kullanılarak hazırlandığı takı standını, yatak odanızda makyaj masası veya komodin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok şık ve dekoratif bir görünüme sahip olan bu standın kağıt havlu rololarından yapıldığı neredeyse hiç belli olmuyor.

İstediğiniz renk ile kaplayabileceğiniz kolye ve bilezik standı yapımı için resimdeki talimatları inceleyebilirsiniz. Çok kısa bir sürede hazır hale getirip kullanabilirsiniz.

Source

kagit-havlu-rulolarindan-kolye-ve-bilezik-standi-yapmak

İlginizi Çekebilir

TELEFON ŞARJ KUTUSU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Telefon şarj kutusu yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konumda sizlerle pratik bir bilgi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.