Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KAĞIT TABAKTAN CİVCİV SÜS YAPMAK
kagit tabaktan civciv sus yapmak - KAĞIT TABAKTAN CİVCİV SÜS YAPMAK

KAĞIT TABAKTAN CİVCİV SÜS YAPMAK

Kağıt tabaktan civciv süs yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Okul öncesi çalışma olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı kağıt tabağı boyayarak yapmalısınız. Sarı renge boyadıktan sonra makas veya maket bıçağı ile civciv şeklini aldırabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla çocuk odasını da süsleyebilirsiniz. Bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneriyoruz. Çünkü okul öncesi eğitim olarak bu tür el beceri çalışmaları her zaman çocuklara iyi gelmiştir. Sitemizde yer alan okul öncesi bölümünde birçok güzel ve çocuklarla alakalı çalışmadan da mutlaka yararlanmalısınız.

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları ve okul öncesi çalışmalarla çocuklarınızla iyi vakitler de geçirebilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da bakmanızı öneriyorum.

Birbirinden güzel okul öncesi projelerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagit-tabaktan-civciv-sus-yapmak

source

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

image002 - NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir