KAĞIT TABAKTAN CİVCİV SÜS YAPMAK

Kağıt tabaktan civciv süs yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Okul öncesi çalışma olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı kağıt tabağı boyayarak yapmalısınız. Sarı renge boyadıktan sonra makas veya maket bıçağı ile civciv şeklini aldırabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla çocuk odasını da süsleyebilirsiniz. Bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneriyoruz. Çünkü okul öncesi eğitim olarak bu tür el beceri çalışmaları her zaman çocuklara iyi gelmiştir. Sitemizde yer alan okul öncesi bölümünde birçok güzel ve çocuklarla alakalı çalışmadan da mutlaka yararlanmalısınız.

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları ve okul öncesi çalışmalarla çocuklarınızla iyi vakitler de geçirebilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da bakmanızı öneriyorum.

Birbirinden güzel okul öncesi projelerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagit-tabaktan-civciv-sus-yapmak

source


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir