KAĞITTAN DUVARA DEV ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Kağıttan duvara dev çiçek süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve farklı çalışmayı sizde eviniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay çiçek yapmak veya kağıttan süs çiçek yapıp kullanmak isteyenler için sitemizde daha önce de benzer birçok güzel çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan çiçek süs çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek fikirler yapabilirsiniz. Kağıttan çiçek yapmak ve bu çalışmayı dev boyutta yapmak ister misiniz? işte bu çalışma size ön ayak olacak. Kolay bir şekilde evinizin duvarına dekoratif süs çiçek çalışması yapabileceksiniz.

Bu tür süs çalışmalarını genelde düğün salonlarında kabartmalı duvarlarında süs olarak görüyoruz. Neden evimize de yapmayalım? öyle değil mi? evet bu yazımda paylaştığım çalışmayı belki yaparken zorlanacaksınız. Ancak bittiğinde evinizi ne kadar fazla değiştirdiğini ve güzelleştirdiğini göreceksiniz.

Hatta evinize gelenler bu çalışmayı nerede ve kaça yaptırdığınızı dahi soracaklar. Bu yüzden bu tür çalışmalar aslında birer para kaynağı olarak da görülebilir. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kagittan-duvara-dev-cicek-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.