KAĞITTAN KOLAY ÇİÇEK YAPIMI

Kağıttan kolay çiçek yapımı için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan kağıt çiçek çalışmalarının detaylı anlatımlarını yine sitemizde bolca bulabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışmayı yapay çiçek yapımında kullanabilir ve farklı renklerden daha değişik yapay çiçek çalışmaları da yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar hem boş zaman değerlendirme, hem de yeni hobiler edinmek için birebirdir. Kağıttan çiçek yapmak için daha önceki paylaştığım anlatımlar ise hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan kağıt çalışmaları ve süs çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

El becerisi isteyen bu güzel ve kolay işi sizde öğrenip kısa sürede yapabilirsiniz. Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen resimli anlatım üzerinde kullanılan malzemeleri sizde kısa sürede kırtasiyeden temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra çalışmayı yapabilir ve kısa sürede yapay çiçekler yada süs çiçekler hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

kagittan-kolay-cicek-yapimi

source


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir