KAHVE İLE SAÇINIZA İNANILMAZ DEĞİŞİMLER YAPABİLİRSİNİZ

Kahve ile saçınıza inanılmaz değişimler yapabilirsiniz. Hem sağlık hem de güzellik açısında bir çok faydası bulunan kahve, saçlarımız için de etkili bir unsur haline dönüşüyor.

Türk kahvesinin bir çok faydası olduğunu söylememize bile gerek yok. Doz aşımına uğratmadan tükettiğiniz taktirde siz de kahvenin mucizelerinden faydalanabilirsiniz. Türk kahvesi, ev eşyaları, temizlik, bahçe işleri ve kişisel bakım alanında bir çok etkiyi göstermektedir.

Saçınıza süreceğiniz Türk kahvesi ile, daha yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Türk kahvesini biraz su ile ıslatıp saçınıza sürdüğünüzde, çok daha yumuşak ve parlak olduğunu görebilirsiniz. Kumral ve koyu renkli saçların bu uygulamadan daha iyi sonuç aldığı gözlemlenmektedir. Bununla birlikte, sarı saçlara sürülen Türk kahvesi, saçın renginin daha da açılmasını sağlıyor.

Kahvenin diğer kullanım alanları olarak;

Kedilerin saksılardan uzak kalması için kullanabilirsiniz.
Buzdolabında oluşan kötü kokuların giderilmesinde kullanabilirsiniz.
Mobilya üzerinde oluşan lekelerin ve çiziklerin giderilmesinde kullanabilirsiniz.


PATATES KABUĞU İLE SAÇ BAKIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir