KALIN AĞAÇ KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK

Kalın ağaç kütükten mumluk yapmak için paylaştığım bu tek karelik çalışma da ne yapılmak istenildiği çok açık ve net görülüyor. Sizde evinize dekoratif görünüm olarak bu güzel çalışmayı yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yapımı zor değil. Sadece büyükçe iki adet kütük bulmanız yeterli olacak. Bu kütükleri temizledikten sonra evinizin köşe bir yerine koyduktan sonra, üzerine bir oyuk açıp, içine mumluk tabakasını yerleştirebilirsiniz.

Evinize misafir geldiğinde üzerindeki mumluğu yaktığınızda inanın ortaya otantik bir görünüm çıkacaktır. Gelenler şaşıracak ve görenler bu çalışmayı nereden satın aldığınızı dahi sorabilirler. Bu tür fikirler hem evleri güzelleştirmektedir. Hem de dekoratif anlamda güzellik katmaktadır.

Kalın ağaç kütükten mumluk yapmak için boyutlarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve evi güzelleştirmenin yanı sıra bu tür çalışmaları yapıp satabilirsiniz. Bunun için kalın ağaç kütükleri temin etmeniz yeterli olacaktır. Bu tür malzemeleri köy yerlerinden veya ormanlık yerlerden temin edebilirsiniz.

Ancak ormandan kesmeniz yararınıza değil zararınıza olacaktır. Kanunlara göre ağaç kesmek ceza ve yine kesilen ağaçları taşımak arabayı bağlamaya kadar götürür. Bu yüzden bu tür malzemelerin satıldığı yerlerden temin etmenizi tavsiye ediyoruz. Kolay gelsin.

source

kalin-agac-kutukten-mumluk-yapmak


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir