Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / LİF MODELLERİ / KALPLİ LİF ÖRGÜ ÖRNEKLERİ

KALPLİ LİF ÖRGÜ ÖRNEKLERİ

Kalpli Lif Örgü Örnekleri

Hanımların birçoğunun örgüye düşkün olduğu önemli bir gerçektir. Bunu gelin çeyizlerinde de net bir şekilde görebiliriz. Özellikle kalpli lif örgü örnekleri gelin çeyizlerinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Banyoda kullanılmak üzere örülen, kimi zaman da süs olarak çeyizlerde bulunan lifler, estetik ve hoş bir kullanım oluşturuyor. Aynı zamanda kültürümüzde gelin çeyizleri denilince akla gelen en önemli unsurların lifler olduğunu da es geçmemekte fayda bulunuyor. Kullanabileceğiniz ve örebileceğiniz pek çok farklı lif modeli bulunsa da kalpli lifler, uzun zamandır hanımlar tarafından en sevilen ve en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır.

Kalpli Lif Nasıl Örülür?

Kalpli lif örgü örnekleri, arzu edeceğiniz her şekilde örülmektedir. Bir lif oluşturmak istiyorsanız, yapmanız gerekenlerin başında bir kemik oluşturmak gelmektedir. Lifin kenarını oluşturarak içini doldurabilir ve ardından oldukça şık ve temiz bir örgü lifi elde edebilirsiniz. Kalpli modeller genellikle kolay modeller olmak üzere, üzerine doğru şekilde yoğunlaşıldığında pek çok hanımın bu modelleri örebilmeleri mümkün.

Özellikle kalpli lif modelleri, piyasada da en çok satılan modeller arasında yer alıyor. Ürünlerden birkaç tane satın alarak hem kendiniz hem de eşinizin kullanabileceği lifleri elde edebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri yakınlarınız için de örebilir ve onlara hediye edebilirsiniz. Daha birçok lif modeli için siz de bizi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

YENİ PAPATYA LİF MODELİ

Yeni papatya lif modeli, pek çok kişinin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Papatya lif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir