KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / HEDİYELİK / KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

KALPLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

Kalpli örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel hediyelik bilekliği sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ipleri nasıl sırasıyla örgü yapacağınız aktarılıyor. Kalpli motif ekleyerek arkadaş bileklik modeli olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Kalpli örgü bileklik modeli yapmak için benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Kalpli bileklik modeli yaparak satıp para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evden kolay para kazanabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde arkadaşlarınıza hediye olarak vermeyi düşündüğünüz güzel bileklik çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile elbiselerinize uyumlu kombin yapacağınız takılar da üretmiş olursunuz.

Anlatımlı kolay bileklik yapmak için paylaştığım çalışma da renkli ipler kullanabilirsiniz. Örgü bileklik modeli yaparak keyifli zamanda geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Boş zamanınız çoksa bu tür örgü bileklikler yaparak keyifli zamanlar geçireceğinizin yanında, çok güzel örgü bileklik takımına da sahip olabilirsiniz.

Kalpli motif yerine kendinize göre motifler de üretebilirsiniz. Biraz sabır işi olan bu bileklik yapımı ile evini geçindiren insanlar var. Sizde evden para kazanma niyetindeyseniz, bu güzel çalışmayı öğrenip, turistik yerlerde takı satılan dükkanlara veya kendiniz de tezgah açıp satabilirsiniz.

İnanın güzel paralar bırakan bir iştir. Şimdi sizleri bu güzel örgü bileklik modelinin yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Sizde benzerlerini yapabilirsiniz. Diğer çalışmalar için sitemizdeki takı kategorilerine ve kendin yap bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kolay gelsin.

kalpli-orgu-bileklik-yapmak

source

KÜRDANDAN KALPLİ SAKLAMA KUTUSU YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir