KALPLİ TIĞ İŞİ ÖRNEK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Kalpli tığ işi örnek yapımı resimli anlatım konum ile sizlere çok basit ve çok hoş görünümlü bir modeli anlatacağım. Tığ işi örneklerin resimli anlatımlarına sitede zaman zaman yer veriyorum. Bu anlatımların geri dönüşlerini de olumlu yönde aldım. Bugün anlatacağım kalpli tığ işi örneğin de çok hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Tığ işi ile yapılan örnekler benim çok hoşuma gidiyor. Farklı giyim ürünleri, battaniye modelleri, dekoratif süsleme ya da tığ işi ile yapılan diğer ürünlerde sıkça karşıma çıkan kalpli örnekler ise favorilerim arasında. Bugün sizlerle paylaştığım bu örneğin en sevdiğim yönü basit örgü teknikleri ile kısa sürede hazırlanıyor olması. Benim düşünceme göre yeni tığ işi örgüsüne başlayanlar bile bu örneği çok kolay bir şekilde hazırlayabilir.

Kalpli tığ işi örneği için zincir, sık iğne, ikili trabzan ve üçlü trabzan yapılışını bilmek yeterli. Bu teknikler ile kolayca kalpli tığ işi örneği hazırlayabilirsiniz. Bu örneğin yapımında farklı renkler, aynı rengin farklı tonları ya da aynı renk ve aynı tonları kullanılabilir. Bu tamamen sizin zevkinize ve tercihinize kalmış bir durum.

Kalpli tığ işi örneği nasıl yapılır diye merak edenler için resimli anlatımı paylaşıyorum. Aşama aşama örneğin detaylarına yer verilen bu resmi inceleyerek kalpli örgü ürününüzü elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

kalpli-tığ-işi-örnek-hazırlamak-resimli-anlatım

source

İlginizi Çekebilir

Posetlik-Modelleri-2

POŞETLİK MODELLERİ

Poşetlik modelleri, isminden de anlaşılacağı üzere evde poşetlerinizi daha rahat koyabilmeniz için oldukça şık ve …

Leave a Reply

Your email address will not be published.