KANAVİÇE TELEFON KILIFI SÜSLEMEK RESİMLİ

Kanaviçe telefon kılıfı süslemek resimli anlatımı konusu ile sizlere çok hoş bir çalışmadan bahsetmek istiyorum. Rengarenk telefonların yine kendileri gibi capcanlı renkleri olan plastik koruyucu kılıflarına uygulanabilen bu kanaviçe çalışması benim çok hoşuma gitti. Normal kanaviçe teknikleri ile hazırlanan telefon kılıfı süsleme çalışmasını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Kanaviçe işlemesi ile telefon kılıfı süslemek son derece eğlenceli ve basit bir işlem. Bunun için plastik telefon kılıflarından sepet gibi deseni olanları tercih edin. Bu desenler aynı zamanda kanaviçe işlemesinin şemasındaki karelerin görevini görecek. Kanaviçe işlemesi için küçük bir dikiş iğnesi kullanmanız gerekir. Aksi halde telefon kılıfında büyük delikler oluşur ve bu da kötü bir görüntü demek olur.

Kanaviçe telefon kılıfı yapımında istediğiniz her renk ve deseni kullanabilirsiniz. Kanaviçe işlemelerinde kullanılan desen şemalarını hobi malzemesi satan dükkanlarda ya da kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ben daha çok çiçek desenlerinin çok hoş duracağını düşünüyorum.

Kanaviçe işlemeli telefon kılıfı nasıl yapılır? sorusunun cevabına resimli cevap veren resmi aşağıda paylaştım. Eğer siz de bu tür bir çalışma yapmak istiyorsanız, aşağıdaki resmi inceleyip uygulayabilir, elde ettiğiniz çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

kabnaviçe-telefon-kılıfı-hazırlamak-resimli

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir