Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KANAVİÇE / KANAVİÇE TELEFON KILIFI SÜSLEMEK RESİMLİ

KANAVİÇE TELEFON KILIFI SÜSLEMEK RESİMLİ

Kanaviçe telefon kılıfı süslemek resimli anlatımı konusu ile sizlere çok hoş bir çalışmadan bahsetmek istiyorum. Rengarenk telefonların yine kendileri gibi capcanlı renkleri olan plastik koruyucu kılıflarına uygulanabilen bu kanaviçe çalışması benim çok hoşuma gitti. Normal kanaviçe teknikleri ile hazırlanan telefon kılıfı süsleme çalışmasını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Kanaviçe işlemesi ile telefon kılıfı süslemek son derece eğlenceli ve basit bir işlem. Bunun için plastik telefon kılıflarından sepet gibi deseni olanları tercih edin. Bu desenler aynı zamanda kanaviçe işlemesinin şemasındaki karelerin görevini görecek. Kanaviçe işlemesi için küçük bir dikiş iğnesi kullanmanız gerekir. Aksi halde telefon kılıfında büyük delikler oluşur ve bu da kötü bir görüntü demek olur.

Kanaviçe telefon kılıfı yapımında istediğiniz her renk ve deseni kullanabilirsiniz. Kanaviçe işlemelerinde kullanılan desen şemalarını hobi malzemesi satan dükkanlarda ya da kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ben daha çok çiçek desenlerinin çok hoş duracağını düşünüyorum.

Kanaviçe işlemeli telefon kılıfı nasıl yapılır? sorusunun cevabına resimli cevap veren resmi aşağıda paylaştım. Eğer siz de bu tür bir çalışma yapmak istiyorsanız, aşağıdaki resmi inceleyip uygulayabilir, elde ettiğiniz çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

kabnaviçe-telefon-kılıfı-hazırlamak-resimli

source

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir