KANAVİÇE TELEFON KILIFI SÜSLEMEK RESİMLİ

Kanaviçe telefon kılıfı süslemek resimli anlatımı konusu ile sizlere çok hoş bir çalışmadan bahsetmek istiyorum. Rengarenk telefonların yine kendileri gibi capcanlı renkleri olan plastik koruyucu kılıflarına uygulanabilen bu kanaviçe çalışması benim çok hoşuma gitti. Normal kanaviçe teknikleri ile hazırlanan telefon kılıfı süsleme çalışmasını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Kanaviçe işlemesi ile telefon kılıfı süslemek son derece eğlenceli ve basit bir işlem. Bunun için plastik telefon kılıflarından sepet gibi deseni olanları tercih edin. Bu desenler aynı zamanda kanaviçe işlemesinin şemasındaki karelerin görevini görecek. Kanaviçe işlemesi için küçük bir dikiş iğnesi kullanmanız gerekir. Aksi halde telefon kılıfında büyük delikler oluşur ve bu da kötü bir görüntü demek olur.

Kanaviçe telefon kılıfı yapımında istediğiniz her renk ve deseni kullanabilirsiniz. Kanaviçe işlemelerinde kullanılan desen şemalarını hobi malzemesi satan dükkanlarda ya da kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ben daha çok çiçek desenlerinin çok hoş duracağını düşünüyorum.

Kanaviçe işlemeli telefon kılıfı nasıl yapılır? sorusunun cevabına resimli cevap veren resmi aşağıda paylaştım. Eğer siz de bu tür bir çalışma yapmak istiyorsanız, aşağıdaki resmi inceleyip uygulayabilir, elde ettiğiniz çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

kabnaviçe-telefon-kılıfı-hazırlamak-resimli

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.