KANAVİÇE TOP ÇİÇEK YAPIMI

Kanaviçe top çiçek yapımı başlıklı konum ile sizlere yine bir kanaviçe çiçek örneğinin yapım aşamalarını anlatacağım. Sitede daha öncede yer verdiğim farklı çiçek örneklerini de inceleyip onları da yapabilirsiniz. Bu bilgiyi verdikten sonra konum olan kanaviçe top çiçek yapımının aşamalarına geçmek istiyorum.

Kanaviçe top çiçek yapımı için büyük boncuklardan yardım almanız gerekli. Bu işleme için ilk olarak boncukların etrafını güzelce istediğiniz renk ipler ile kaplayın. Bunun için bir iğne yardımı ile boncuk içinden ipi geçirip kaplama yapabilirsiniz. Etrafını kaplayıp hazırladığınız top çiçekleri kanaviçe şemasının üzerine ilgili yerlere yerleştirip sabitleyin.

Kanaviçe işlemesi için hazırladığınız bu top çiçeklere yaprak işlemeleri de ekleyip farklı meyve desenleri hazırlayıp bu şekilde de kullanabilirsiniz. Ben bu boncuk çalışmasını kızıma oyuncak hazırlamak için kullanmayı düşünüyorum. Siz dilerseniz ip perde, dekoratif süsleme ya da daha farklı bir tasarım için de kullanabilirsiniz.

Kanaviçe top çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle detaylı anlatım için resimleri paylaşıyorum. Siz de bu resimleri inceleyip kanaviçe top çiçek çalışması yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kanaviçe-top-çiçek-yapımı

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.