Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KANAVİÇE / KANAVİÇE TOP ÇİÇEK YAPIMI

KANAVİÇE TOP ÇİÇEK YAPIMI

Kanaviçe top çiçek yapımı başlıklı konum ile sizlere yine bir kanaviçe çiçek örneğinin yapım aşamalarını anlatacağım. Sitede daha öncede yer verdiğim farklı çiçek örneklerini de inceleyip onları da yapabilirsiniz. Bu bilgiyi verdikten sonra konum olan kanaviçe top çiçek yapımının aşamalarına geçmek istiyorum.

Kanaviçe top çiçek yapımı için büyük boncuklardan yardım almanız gerekli. Bu işleme için ilk olarak boncukların etrafını güzelce istediğiniz renk ipler ile kaplayın. Bunun için bir iğne yardımı ile boncuk içinden ipi geçirip kaplama yapabilirsiniz. Etrafını kaplayıp hazırladığınız top çiçekleri kanaviçe şemasının üzerine ilgili yerlere yerleştirip sabitleyin.

Kanaviçe işlemesi için hazırladığınız bu top çiçeklere yaprak işlemeleri de ekleyip farklı meyve desenleri hazırlayıp bu şekilde de kullanabilirsiniz. Ben bu boncuk çalışmasını kızıma oyuncak hazırlamak için kullanmayı düşünüyorum. Siz dilerseniz ip perde, dekoratif süsleme ya da daha farklı bir tasarım için de kullanabilirsiniz.

Kanaviçe top çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle detaylı anlatım için resimleri paylaşıyorum. Siz de bu resimleri inceleyip kanaviçe top çiçek çalışması yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kanaviçe-top-çiçek-yapımı

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kanaviçe Modelleri ve yapımı

KANAVİÇE MODELLERİ VE YAPIMI

Kanaviçe Modelleri ve Yapımı Kanaviçe modelleri, örgü ve çeşitli hobilerle ilgilenenler için büyük bir merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir