İstiridye Örgü Modeli Nasıl Örülür
İstiridye Örgü Modeli Nasıl Örülür

KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRNEĞİ YAPIMI VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI

Kapaklı İstiridye Örneği, kendi arasında bazı farklılıkları barındıran çeşitler olarak görülmektedir. Delikli ve şık görünen bir örgü modeli olarak bilinir. Bu motifi sevenler ve evlerde yenilikleri denemek isteyen hanımlar, bu tasarımla beraber muhteşem parçalar ortaya çıkartabilecekler. Bir diğer adı “Tarak Örgü Modeli” olarak isimlendirilen Kapaklı İstiridye Örneği, sizlere oldukça kullanışlı tasarımları ön plana çıkartma şansları veriyor.

Yaz ve İlkbahar aylarına damgasını vuran ve sokak modasında sıklıkla görmeye alıştığımız Kapaklı İstiridye Örneği, sizlere basit bir videolu anlatım üzerinden sağlanıyor. Tek bir renk kullanımı daha cazip olacaktır. Genelde hanımlar birkaç farklı renk tonunu kombinasyon etmek istese de, bu aslen doğru bir tercih olmayacaktır. Bunun için en çok önerdiğimiz renkler ise açık pembe ve beyaz renk tonlarıdır. İlk bakışta zor gibi bir izlenim bıraksa da, aslen videolu anlatımı izledikten sonra Kapaklı İstiridye Örneğini ortaya koyabileceksiniz.

Kapaklı İstiridye Örneği nasıl hazırlanır?

Örgü işleriyle içli dışlı olan bayanların büyük bir bölümü, bu anlatımla beraber istedikleri tasarımları ön plana çıkartabilecekler. Örgüyü tamamlama hususunda lazım olan malzemeler ise;

  • Orta kalınlıkta yün (Renk tonunu kendiniz seçebilirsiniz)
  • 3,5 veya 4 numaralı kalın şiş

Bu malzemeleri temin edip, Kapaklı İstiridye Örneği için videolu anlatımı izlediğiniz an itibariyle sizler kendi evinizde dilediğiniz parçaları örebileceksiniz. Son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alan Kapaklı istiridye, sizlere bahar ve yaz aylarında tasarımıyla ön plana çıkma şansları veriyor!

 

İlginizi Çekebilir

kanavice-lavanta-yapimi-2

KANAVİÇE LAVANTA YAPIMI

Kanaviçe lavanta yapımı, son zamanlarda oldukça popüler olan, örgü ve çeşitli hobileri yapmaya hevesli olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.