Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KARTON KUTUDAN EKMEK KUTUSU YAPMAK


KARTON KUTUDAN EKMEK KUTUSU YAPMAK

Karton kutudan ekmek kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışmasını beğeneceksiniz. Çünkü kolay yapılıyor. Hem işinize yarayacak. Hem ekmeklik olarak kullanacaksınız. Yada lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan birçok değerlendirme çalışmasını sitemizde bulabilirsiniz.

Bu çalışma da karton kutu ikiye bölünerek yan yana saklama kabı şeklinde tasarlanmış. Önerim üzerine desenli kumaşla kaplamak veya desenli kırtasiye kitap kaplığı ile kaplamak olacak. Bu sayede çok güzel görünüme sahip lazımlık kutunuz olmuş olacak. Takı kutusu veya lazımlık kutusu olarak değerlendirebilirsiniz.

Evde kartondan kutu yapmak veya ekmek dolabı yapmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmaları veya bunu yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan karton kutu ekmeklik veya lazımlık çalışmalarını sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda evde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Kendinize yeni hobiler edinmek istiyorsanız bu güzel çalışmayı yapmakla başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve aşamalı çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-kutudan-ekmek-kutusu-yapmak

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir