KARTON KUTUDAN EKMEK KUTUSU YAPMAK

Karton kutudan ekmek kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışmasını beğeneceksiniz. Çünkü kolay yapılıyor. Hem işinize yarayacak. Hem ekmeklik olarak kullanacaksınız. Yada lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan birçok değerlendirme çalışmasını sitemizde bulabilirsiniz.

Bu çalışma da karton kutu ikiye bölünerek yan yana saklama kabı şeklinde tasarlanmış. Önerim üzerine desenli kumaşla kaplamak veya desenli kırtasiye kitap kaplığı ile kaplamak olacak. Bu sayede çok güzel görünüme sahip lazımlık kutunuz olmuş olacak. Takı kutusu veya lazımlık kutusu olarak değerlendirebilirsiniz.

Evde kartondan kutu yapmak veya ekmek dolabı yapmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmaları veya bunu yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan karton kutu ekmeklik veya lazımlık çalışmalarını sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda evde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Kendinize yeni hobiler edinmek istiyorsanız bu güzel çalışmayı yapmakla başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve aşamalı çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-kutudan-ekmek-kutusu-yapmak

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.