Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KARTON KUTULARDAN TAKI ÇEKMECESİ YAPMAK

KARTON KUTULARDAN TAKI ÇEKMECESİ YAPMAK

Karton kutulardan takı çekmecesi yapmak hem çok şık hem de çok basit. Kullanmadığınız makarna vb. gıda kutularını çeşitli yöntemlerle yeniden değerlendirebilirisiniz. Bu projelerden biri de takı çekmecesidir.

Biz bayanlar takılarını nereye koyacağını her zaman bulamayız. Genellikle makyaj masamız üzerinde dağınık halde bulunurlar bu karışmalarına, kaybolmalarına neden olmaktadır. Takılarınızın daha düzenli olması için muhteşem bir fikrim var. Makyaj masası üzerinde kullanabileceğiniz çok şık ve dekoratif takı çekmecesi yapmak için hazır olun! Takı çekmeceliği için ihtiyacınız olan malzemeler; kutular, yapıştırıcı, makas ve kaplama kağıdı. Çok az malzeme ile kısa sürede hazırlayacağınız takı çekmecesi çok şık ve dekoratif bir ürün haline gelecektir. Çöpe göndereceğiniz kutuların çok şık biçimde değerlenmesi için müthiş bir fikir olduğunu söyleyebilirim.

Karton kutulardan takı çekmecesi yapmak için resimdeki talimatları takip edebilir veya kendi fikirlerinizi de katabilirsiniz. Takı çekmecesinin kaplamasındaki kağıt istediğiniz herhangi bir desen ve renkten olabilir. Yatak oda renklerinize uygun olarak tercih etmenizi öneririm.

Source

kutulardan-taki-cekmeceligi-yapmak

ESKİ T-SHIRTTEN ŞIK BİR BLUZ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

POŞET SAKLAMA KABI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Poşet saklama kabı yapmak resimli anlatım konusu ile sizlere çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim. Pek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir