KARTON KUTULARDAN TAKI ÇEKMECESİ YAPMAK

Karton kutulardan takı çekmecesi yapmak hem çok şık hem de çok basit. Kullanmadığınız makarna vb. gıda kutularını çeşitli yöntemlerle yeniden değerlendirebilirisiniz. Bu projelerden biri de takı çekmecesidir.

Biz bayanlar takılarını nereye koyacağını her zaman bulamayız. Genellikle makyaj masamız üzerinde dağınık halde bulunurlar bu karışmalarına, kaybolmalarına neden olmaktadır. Takılarınızın daha düzenli olması için muhteşem bir fikrim var. Makyaj masası üzerinde kullanabileceğiniz çok şık ve dekoratif takı çekmecesi yapmak için hazır olun! Takı çekmeceliği için ihtiyacınız olan malzemeler; kutular, yapıştırıcı, makas ve kaplama kağıdı. Çok az malzeme ile kısa sürede hazırlayacağınız takı çekmecesi çok şık ve dekoratif bir ürün haline gelecektir. Çöpe göndereceğiniz kutuların çok şık biçimde değerlenmesi için müthiş bir fikir olduğunu söyleyebilirim.

Karton kutulardan takı çekmecesi yapmak için resimdeki talimatları takip edebilir veya kendi fikirlerinizi de katabilirsiniz. Takı çekmecesinin kaplamasındaki kağıt istediğiniz herhangi bir desen ve renkten olabilir. Yatak oda renklerinize uygun olarak tercih etmenizi öneririm.

Source

kutulardan-taki-cekmeceligi-yapmak


ESKİ T-SHIRTTEN ŞIK BİR BLUZ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir