KARTON MUKAVVADAN TÜYLÜ SÜS YAPMAK

Karton mukavvadan tüylü süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kartondan kalıp çıkartmak için tabak kullanabilirsiniz. Daha sonra taslağını çıkarttığınız yuvarlağın iç kısmını da kestikten sonra tüylü süs malzemesini renkli mukavvadan yaptıktan sonra yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Bu tür süs çalışmaları ile resim albümleri veya süslü aynalar da yapabilirsiniz. Daha önce kartondan dekoratif ayna yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin ve güzel olanları yapmayı deneyin.

Bu güzel karton değerlendirme çalışmasında farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Yada şeklini kendinize göre değiştirebilirsiniz. Kartondan tüylü süslü ayna yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Zor olmayan çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel aynalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

karton-mukavvadan-tuylu-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.