KARTON OYUNCAK GERGEDAN MAKET ŞABLONU

Karton oyuncak gergedan maketi ile sizde çocuklarınıza çok güzel bir oyuncak çalışması yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları genelde çocuklarınızla yapmanızı öneriyorum. Hem onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş oluyorsunuz.

Hem de kolay oyuncak yapmayı öğrenerek, pahalı oyuncak istemelerinin de önüne geçmiş oluyorsunuz. Pahalı oyuncaklar her zaman aile fertlerinin bütçelerini zorlayan unsurlardır. Bazen de çocukların fazla şımarmasına vesile oluyor. Bu yüzden bu tür aktiviteler yaparak çocuklara daha uygun fiyatlara çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz.

Bu çalışma da karton yardımı ile şablondan yararlanarak gergedan oyuncak maketi yapabilir ve çocuklarınızın odasında gerekirse sarkaç süs niyetine de kullanabilirsiniz. Sarkaç gergedan oyuncak maketi dışında paylaştığım diğer hayvan oyuncak maketlerinin de yapımını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kolay yapılan maket çalışmaları ile hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de çocuklarınıza çok güzel maket oyuncaklar yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Hayvan maket oyuncaklarla çocuklarınızın odasını oyuncak diyarına da çevirebilirsiniz.

Hem maliyetli değil, hem de kartondan yapıldığı için zarar görse bile yedek şablonlarından tekrar aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-oyuncak-gergedan-maket-sablonu

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published.