Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / KARTON RULODAN MAKET MANTAR EV YAPMAK


KARTON RULODAN MAKET MANTAR EV YAPMAK

Karton rulodan maket mantar ev yapmak için paylaştığım bu güzel ve şirin çalışmayı özellikle çocuklarınız çok beğenecek. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede mantar maket evler yaparak odalarını da süslemiş olacaksınız. Bu tür maket çalışmalarını önerim çocuklarınızla yapmanız yönünde olacak.

Çünkü onlarla birlikte yaptığınızda sizden örnek alıp, kendilerini geliştirebilirler. El becerilerini geliştirmede bu tür karton oyuncak çalışmaları her zaman önde gelmiştir. Okul öncesi ve sonrası da bu tür çalışmaları birlikte yaparak onlara cesaret de vermiş oluyorsunuz.

Kartondan minyatür ev yapmak veya karton maket ev yapmak için birçok kez sitemizde bu tür benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilir ve onlardan çok güzel karton ev maketleri yapabilirsiniz. Bu tür maket ev çalışmaları ile şirinler ev maketleri de yapabilirsiniz.

Karton rulodan maket ev yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Maket işleriyle haşır neşirseniz sitemizde ki tüm çalışmalara göz atmanızı öneriyorum. Hem kolay yapılıyorlar. Hem de anlatımları sayesinde keyif alarak çok güzel çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Evde kolay karton ev yapmak veya maket ev yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar sitemizde ki kendin yap kategorisinde yer alıyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-rulodan-mantar-ev-maketi-yapmak

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir