Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / KARTON RULODAN OYUNCAK FİL YAPMAK

KARTON RULODAN OYUNCAK FİL YAPMAK

Karton rulodan oyuncak fil yapmak için paylaştığım bu güzel okul öncesi çalışmayı sizde evinizde çocuklarınızla eğlenerek yapabilirsiniz. Yapmak için tuvalet kağıdı rulosu veya karton ruloya ihtiyacınız olacak. Kısa sürede bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da kullanılan malzemelerden oyuncak göz takımını kırtasiyeden veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz. Onun yerine normal boya veya boncuk türü malzeme de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu tür süsler yapıp, çocuk odalarında sarkaç süs niyetine de kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan karton oyuncak çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Benzer karton oyuncak modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Kartondan oyuncak fil yaparak çocuklarınızın odasını da süsleyebilirsiniz. Bu tür oyuncak hayvan yapmak için birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar hem kısa sürede yapılabiliyor. Hem de karton gibi basit malzemelerden oluştuğu için her evde aileler kolayca bu tür çalışmaları yapabilmektedirler. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-rulodan-oyuncak-fil-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir