KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK

Kartondan anlatımlı organizatör yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde yapabilir ve ofisinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton organizatör yapmak için paylaştığım çalışma da kalın karton kullanmanızı da tavsiye ediyorum.

Karton organizatör yapmak için çalışmayı adım adım tamamlayabilir ve çok güzel vakit geçirerek bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kartondan organizatör yapmak için paylaştığım çalışmayı iş yerinizde dosya koymak için, kalem kağıt ve kırtasiye malzemelerini koymak için kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları genelde satıyorlar. Bu tür çalışmaları satın almak yerine nasıl yapıldığını öğrenerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Adım adım karton organizatör yapımıyla ilgili daha önce bu tür benzer çalışmalar paylaşmıştım. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atabilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmalar her zaman eğlenceli olmuştur. Hem de kısa sürede yapılabilmektedir. Bu tür çalışmalar ile sizde karton organizatör veya kartondan dolap yapabilirsiniz. Kısa sürede yapabilmeniz için anlatımlı çalışma ise şöyle ;

source

kartondan-anlatimli-organizator-yapmak


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir