KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK

Kartondan anlatımlı organizatör yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde yapabilir ve ofisinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton organizatör yapmak için paylaştığım çalışma da kalın karton kullanmanızı da tavsiye ediyorum.

Karton organizatör yapmak için çalışmayı adım adım tamamlayabilir ve çok güzel vakit geçirerek bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kartondan organizatör yapmak için paylaştığım çalışmayı iş yerinizde dosya koymak için, kalem kağıt ve kırtasiye malzemelerini koymak için kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları genelde satıyorlar. Bu tür çalışmaları satın almak yerine nasıl yapıldığını öğrenerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Adım adım karton organizatör yapımıyla ilgili daha önce bu tür benzer çalışmalar paylaşmıştım. Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atabilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmalar her zaman eğlenceli olmuştur. Hem de kısa sürede yapılabilmektedir. Bu tür çalışmalar ile sizde karton organizatör veya kartondan dolap yapabilirsiniz. Kısa sürede yapabilmeniz için anlatımlı çalışma ise şöyle ;

source

kartondan-anlatimli-organizator-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *