KARTONDAN AT ARABASI YAPMAK

Kartondan at arabası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Karton at arabası yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmayı kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı karton araba yapımı çalışmasını çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Okul öncesi olarak da değerlendirebileceğiniz bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparak hem onların el becerilerinin gelişmesini de sağlamış oluyorsunuz. Hem de eğlenceli zaman geçirmelerine vesile olmuş oluyorsunuz.

Kartondan araba yapmak, mukavvadan oyuncak maket yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde karton araba yapmak için maket şablonunu kullanabilir ve çok güzel maket çalışmaları ile çocuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Kartondan at arabası yapımını tamamladıktan sonra TV ünitesine süs olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca önerim bir ip bağlamanız ve çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanmanız yönünde olacak. Bu tür benzer maket çalışmaları ile çocuklarınıza maket sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kartondan at arabası yapımı için anlatım ise şöyle ;

source

kartondan-at-arabasi-yapmak


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir