KARTONDAN AT ARABASI YAPMAK

Kartondan at arabası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Karton at arabası yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmayı kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı karton araba yapımı çalışmasını çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Okul öncesi olarak da değerlendirebileceğiniz bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparak hem onların el becerilerinin gelişmesini de sağlamış oluyorsunuz. Hem de eğlenceli zaman geçirmelerine vesile olmuş oluyorsunuz.

Kartondan araba yapmak, mukavvadan oyuncak maket yapmak gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde karton araba yapmak için maket şablonunu kullanabilir ve çok güzel maket çalışmaları ile çocuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Kartondan at arabası yapımını tamamladıktan sonra TV ünitesine süs olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca önerim bir ip bağlamanız ve çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanmanız yönünde olacak. Bu tür benzer maket çalışmaları ile çocuklarınıza maket sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kartondan at arabası yapımı için anlatım ise şöyle ;

source

kartondan-at-arabasi-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.