KARTONDAN AY ŞEKLİNDE SAAT YAPMAK

Kartondan ay şeklinde saat yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde kendiniz yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma da malzemeler sadece bir arka fon ve ahşap plaka ile yapıştırıcı yeterli olacaktır. Küçükken hepimizin uğraşıdır, saat içine resim yapıştırmak.

Sizde de öyle miydi? eskiden bu tür çalışmalar yapılıyordu. Şimdilerde artık her şeyin kolay yapılışını anlatan çalışmalar paylaşılıyor. Hem kısa sürede yapabilirsiniz. Hem evi güzelleştirecek bu tür güzel çalışmalarla güzel vakitler de geçirmiş olursunuz.

Evde kartondan saat yapmak veya çocuklarınızla eğlenceli saatler yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı karton saat yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli saat çalışmaları hazırlayabilirsiniz.

Kolay yapılan saat çalışması sayesinde sizde çocuklarınızla veya kendiniz boş zamanlarınızı bu tür eğlenceli çalışmalar ile değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede ay şeklinde saat yapmayı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede de aynısını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-ay-seklinde-saat-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir