Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / KARTONDAN AY ŞEKLİNDE SAAT YAPMAK


KARTONDAN AY ŞEKLİNDE SAAT YAPMAK

Kartondan ay şeklinde saat yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde kendiniz yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma da malzemeler sadece bir arka fon ve ahşap plaka ile yapıştırıcı yeterli olacaktır. Küçükken hepimizin uğraşıdır, saat içine resim yapıştırmak.

Sizde de öyle miydi? eskiden bu tür çalışmalar yapılıyordu. Şimdilerde artık her şeyin kolay yapılışını anlatan çalışmalar paylaşılıyor. Hem kısa sürede yapabilirsiniz. Hem evi güzelleştirecek bu tür güzel çalışmalarla güzel vakitler de geçirmiş olursunuz.

Evde kartondan saat yapmak veya çocuklarınızla eğlenceli saatler yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı karton saat yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli saat çalışmaları hazırlayabilirsiniz.

Kolay yapılan saat çalışması sayesinde sizde çocuklarınızla veya kendiniz boş zamanlarınızı bu tür eğlenceli çalışmalar ile değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede ay şeklinde saat yapmayı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede de aynısını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-ay-seklinde-saat-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir