KARTONDAN AY ŞEKLİNDE SAAT YAPMAK

Kartondan ay şeklinde saat yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde kendiniz yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma da malzemeler sadece bir arka fon ve ahşap plaka ile yapıştırıcı yeterli olacaktır. Küçükken hepimizin uğraşıdır, saat içine resim yapıştırmak.

Sizde de öyle miydi? eskiden bu tür çalışmalar yapılıyordu. Şimdilerde artık her şeyin kolay yapılışını anlatan çalışmalar paylaşılıyor. Hem kısa sürede yapabilirsiniz. Hem evi güzelleştirecek bu tür güzel çalışmalarla güzel vakitler de geçirmiş olursunuz.

Evde kartondan saat yapmak veya çocuklarınızla eğlenceli saatler yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı karton saat yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli saat çalışmaları hazırlayabilirsiniz.

Kolay yapılan saat çalışması sayesinde sizde çocuklarınızla veya kendiniz boş zamanlarınızı bu tür eğlenceli çalışmalar ile değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede ay şeklinde saat yapmayı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede de aynısını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-ay-seklinde-saat-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.