KARTONDAN BALON SARKAÇ SÜS YAPIMI

Kartondan balon sarkaç süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kartondan balon yaptıktan sonra onları ipe geçirip, sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Bunu yaparken renkli mukavva kullanmanızı öneririm. Eğer kartondan yaparsanız da boya ile onları değişik renklere boyayabilirsiniz.

Boyadığınız mukavvadan yaptığınız balon sarkaç süsleri iple bağladıktan sonra çocuk odasında süs olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton balon sarkaç süs çalışmasını detaylarını inceleyerek kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını ışıklı kablo bağlayarak efektli bir şekilde de yapabilirsiniz.

Kartondan balon sarkaç süs yapımı için benzer çalışmaları daha önce de paylaştık. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve keyifli karton çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli sarkaç süs çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-balon-sarkac-sus-yapmak


DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir