KARTONDAN BALON SARKAÇ SÜS YAPIMI

Kartondan balon sarkaç süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kartondan balon yaptıktan sonra onları ipe geçirip, sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Bunu yaparken renkli mukavva kullanmanızı öneririm. Eğer kartondan yaparsanız da boya ile onları değişik renklere boyayabilirsiniz.

Boyadığınız mukavvadan yaptığınız balon sarkaç süsleri iple bağladıktan sonra çocuk odasında süs olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton balon sarkaç süs çalışmasını detaylarını inceleyerek kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını ışıklı kablo bağlayarak efektli bir şekilde de yapabilirsiniz.

Kartondan balon sarkaç süs yapımı için benzer çalışmaları daha önce de paylaştık. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve keyifli karton çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli sarkaç süs çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-balon-sarkac-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.