Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK
kartondan bebek patik modeli yapmak - KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK

Kartondan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı demo olarak veya tanıtım amaçlı yapabilirsiniz. Patik işleri yapıyorsanız veya patik yapıp satıyorsanız, bu güzel çalışmayı örnek olması amacıyla tasarlayabilirsiniz.

Bu güzel karton patik örneğini sarkaç süs olarak çocuk odasında bebek yatağının üzerine sarkaç olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı patik çalışması sayesinde sizde evinizde süs olarak bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Örnek şablon olarak kullanabileceğiniz çalışmayı daha değişik süsleyerek, ev süsü veya hediye olarak yeni bebek sahibi olacak insanlara da takdim edebilirsiniz.

Bu tür çalışmaların örgü niteliğindeki anlatımları sitemizde yer alıyor. Anlatımlı örgü bebek patik çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın hemen altında karşınıza patik ile ilgili birçok benzer çalışma çıkacaktır.

Onlara da göz atmanızı öneriyoruz. Kartondan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım çalışma da hem şablon, hem de nasıl yapacağınız ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-bebek-patik-modeli-yapmak

KARTONDAN AT ARABASI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

image002 - NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir