KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK

Kartondan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı demo olarak veya tanıtım amaçlı yapabilirsiniz. Patik işleri yapıyorsanız veya patik yapıp satıyorsanız, bu güzel çalışmayı örnek olması amacıyla tasarlayabilirsiniz.

Bu güzel karton patik örneğini sarkaç süs olarak çocuk odasında bebek yatağının üzerine sarkaç olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı patik çalışması sayesinde sizde evinizde süs olarak bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Örnek şablon olarak kullanabileceğiniz çalışmayı daha değişik süsleyerek, ev süsü veya hediye olarak yeni bebek sahibi olacak insanlara da takdim edebilirsiniz.

Bu tür çalışmaların örgü niteliğindeki anlatımları sitemizde yer alıyor. Anlatımlı örgü bebek patik çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın hemen altında karşınıza patik ile ilgili birçok benzer çalışma çıkacaktır.

Onlara da göz atmanızı öneriyoruz. Kartondan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım çalışma da hem şablon, hem de nasıl yapacağınız ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-bebek-patik-modeli-yapmak


KARTONDAN AT ARABASI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir