KARTONDAN DESENLİ ORGANİZATÖR YAPMAK

Kartondan desenli organizatör yapmak için paylaştığım bu çalışma ile sizde ofisinizde kalem, silgi, kırtasiye malzemelerini koyabilirsiniz. Evde ise bayanlar makyaj malzemelerini sıralayabilecekleri ve bir arada tutabilecekleri güzel bir mini dolapları olmuş olacak. Bu tür organizatörler satılıyor. Ancak fiyatlarını gördüğümde açıkçası biraz şaşırdım. Ancak gördüğünüz organizatörün resmini çekip, aynısını evde kartondan yapabilirsiniz.

Kullanacağınız kartonun biraz sert olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece yaptığınız organizatörün uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz. Anlatımlı organizatör yapmak için çalışma da ki tüm bölümleri ve adımları dikkatlice incelemelisiniz. Böylece zorlanmadan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Kartondan organizatör yaparak evde çeşitli amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Takılarınızı koyabileceğiniz güzel bir organizatör veya makyaj malzemeleri nerede diye aramayacağınız bir dolabınız olmuş olacak. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” kategorinde farklı şekillerde bulabilirsiniz. Anlatımlı karton çalışmaları sayesinde evinizde çok güzel yarayışlı çalışmalar yaparak yeni eşyalara da sahip olabilirsiniz. Kartondan oyuncak yapmak veya kartondan minyatür çalışmalar yapmak isterseniz sitemize olan ziyaretinizi arttırmanız yeterli olacaktır.

Çünkü hemen hemen her gün kartondan yapılan birçok çeşitte çalışmayı paylaşıyoruz. Bu yazımızda da yine faydalı bir karton çalışmasını paylaştık. Kartondan mini dolap yapmak, kartondan minyatür lazımlık kutusu yapmak veya kartondan dolap yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel organizatör çalışmasının anlatımı ve örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-desenli-organizator-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *