KARTONDAN EFEKTLİ GECE LAMBASI YAPMAK

Kartondan efektli gece lambası yapmak için paylaştığım bu kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz çalışma ile evinizi güzelleştirebileceksiniz. Anlatımlı çalışma da öncelikle bir şekil çizip, bunu karton üzerine taslağını almanız gerekiyor. Daha sonra iğne yani delme taktiği ile ki bu biraz sabır istiyor.

Geniş bir zamanınızda tek tek belirli aralıklarda delikler açıp, kartondan efektli lamba çalışmasını yapabilirsiniz. Önerim kalın bir malzeme kullanmanız yönünde olacak. Hem yırtılma veya hasar görme sorununun da üstesinden gelmiş olacaksınız.

Kartondan efektli gece lambası yapmak için paylaştığım bu kolay çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi de belirtmeliyim. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısını kendinize yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapmak için resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-efektli-gece-lambasi-yapmak


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir