Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KARTONDAN EFEKTLİ GECE LAMBASI YAPMAK

KARTONDAN EFEKTLİ GECE LAMBASI YAPMAK

Kartondan efektli gece lambası yapmak için paylaştığım bu kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz çalışma ile evinizi güzelleştirebileceksiniz. Anlatımlı çalışma da öncelikle bir şekil çizip, bunu karton üzerine taslağını almanız gerekiyor. Daha sonra iğne yani delme taktiği ile ki bu biraz sabır istiyor.

Geniş bir zamanınızda tek tek belirli aralıklarda delikler açıp, kartondan efektli lamba çalışmasını yapabilirsiniz. Önerim kalın bir malzeme kullanmanız yönünde olacak. Hem yırtılma veya hasar görme sorununun da üstesinden gelmiş olacaksınız.

Kartondan efektli gece lambası yapmak için paylaştığım bu kolay çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi de belirtmeliyim. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısını kendinize yapabilirsiniz.

Kısa sürede yapmak için resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-efektli-gece-lambasi-yapmak

İlginizi Çekebilir

eski-esyalari-degerlendirme-1

ESKİ EŞYALARI DEĞERLENDİRME

Eski eşyaları değerlendirme, doğaya olan sorumluluğun artması ile beraber, doğayı daha fazla kirletmek istemeyen kişilerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir