KARTONDAN FİL SEHPA YAPMAK

Kartondan fil sehpa yapmak için paylaştığım çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısa sürede kartondan fil şeklinde sehpa yapabilir ve kitaplarınızla saat gibi aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Fil şeklinde sehpa veya dolap olarak da nitelendirebileceğiniz bu güzel çalışmayı evinizde dekoratif bir süs olarak kullanabilirsiniz.

Önerim ahşap plaka yani tahta kullanmanız yönünde olacaktır. Çünkü karton bir süre sonra ömrünü yitirebilir ve yıpranabilir. Bu yüzden kartondan fil yapmak yerine ahşaptan fil şeklinde sehpa yapıp kullanabilirsiniz. Anlatımlı bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Dekoratif karton fil sehpa yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilir ve bu çalışmayı satın aldığınızı da düşünebilirler. Daha sağlam olması ve değişik durması amacıyla kendi fikirlerinizi de çalışmaya entegre edebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilir ve keyifle evinizde eşya olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-fil-sehpa-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir