KARTONDAN FİL SEHPA YAPMAK

Kartondan fil sehpa yapmak için paylaştığım çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısa sürede kartondan fil şeklinde sehpa yapabilir ve kitaplarınızla saat gibi aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Fil şeklinde sehpa veya dolap olarak da nitelendirebileceğiniz bu güzel çalışmayı evinizde dekoratif bir süs olarak kullanabilirsiniz.

Önerim ahşap plaka yani tahta kullanmanız yönünde olacaktır. Çünkü karton bir süre sonra ömrünü yitirebilir ve yıpranabilir. Bu yüzden kartondan fil yapmak yerine ahşaptan fil şeklinde sehpa yapıp kullanabilirsiniz. Anlatımlı bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Dekoratif karton fil sehpa yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilir ve bu çalışmayı satın aldığınızı da düşünebilirler. Daha sağlam olması ve değişik durması amacıyla kendi fikirlerinizi de çalışmaya entegre edebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilir ve keyifle evinizde eşya olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-fil-sehpa-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.