KARTONDAN FIRÇALIK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Kartondan fırçalık yapmak resimli anlatım başlıklı bu konum ile bugün sizlere farklı şekillerde kullanabileceğiniz, çok pratik yapımlı bir saklama kutusundan bahsedeceğim. Genelde her evde bulunan farklı amaçlar ile kullanılan fırçaların toplu şekilde saklanmasında yardımcı olan bu özel kutuyu, sizde kısa sürede hazırlayıp kullanabilirsiniz. Merak eden ve denemek isteyenler için kartondan fırçalık yapımının detaylarını şimdi aktarıyorum.

Kartondan fırçalık yapmak için ilk olarak istediğiniz boyutta kare ya da dikdörtgen bir kutu hazırlayın. Bu kutuyu kendiniz düz bir kartondan hazırlayıp yapıştırabileceğiniz gibi hazır olarak elinizde bulunan bir kutuyu da kullanabilirsiniz. Kutunun daha hoş ve özel durması için desenli kağıtlar ile süsleyebilir ya da ince kumaşlar ile kaplayabilirsiniz. Ya da örnek çalışmada olduğu gibi düz renk üzerine farklı desenlerde aparatlar ile süsleme yapabilirsiniz.

Kartondan fırçalık yapmak için ikinci aşamada tuvalet kağıdı rulolarını kullanın. Bu ruloları olduğu gibi kullanabilirsiniz. Eğer daha özel ve süslü olmasını istiyorsanız kumaş ya da kağıtlar ile kaplama yapabilirsiniz. En son süslediğiniz ruloları yan yana şekilde sıralayın ve yeni fırçalığınızı kullanıma hazır hale getirin.

Kartondan fırçalık nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Aşağıda çalışmanın detayları ile ilgili resimleri paylaşıyorum. Sizler de bu resimlere bakarak kendiniz için özel tasarımlı fırçalıklar hazırlayabilirsiniz.

source

kartondan-fırçalık-yamka-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *