KARTONDAN KALPLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK ŞABLONLU

Kartondan kalpli hediye paketi yapmak şablonlu olarak bu yazımızda yer alıyor. Şablonunun olması sayesinde sizde bu güzel hediye paketi hazırlama çalışmasını kısa sürede anlatımdan yararlanarak yapabileceksiniz. Hediye aldığınız kişilere poşet içerisinde veya jelatin sararak vermek yerine böyle değişik hediye paketlerinde vermek istemez misiniz? bu şekilde verdiğiniz kişi hem ona verdiğiniz değeri anlayacak.

Hem de onu ne kadar çok sevdiğinizi de bu tür çalışmalarla daha da fazla göstermiş olursunuz. Önem verdiğiniz kişiler için hazırlamanızı istediğim bu güzel çalışmayı kısa sürede kartondan veya mukavvadan yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızın yazıcısından şablonun çıktısını alıp, karton üzerinde taslağını çıkarttıktan sonra aynısını kısa sürede makas ile kesip birleştirip yapmak.

Çok kolay bir şekilde yapacağınızı görebilirsiniz. Önerim bu güzel çalışmayı kırtasiye de A3 kağıdına çıktı alıp, eve geldiğinizde kesip kendiniz hazırlamanız yönünde olacaktır. Çünkü hem gerçekçi olacak. Hem de resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapmış olacaksınız. Şablonu kullanarak istediğiniz renkleri de verebilir veya daha farklı hediye paketleri de hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde daha önce de bu tür hediye paketi hazırlamayla ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Kartondan yapılan hediye paketi çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Bu tür çalışmalarla hem evde canınız sıkıldığında uğraşabilir ve zaman geçirebilirsiniz. Hem de kendinize bu tür hobiler edinip, kartondan hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kalpli-hediye-paketi-yapmak-sablonlu

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.