KARTONDAN KRAVAT GÖMLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Kartondan kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde sürpriz yapacağınız kişilere hediye vermek için yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı mukavvadan kolayca yapabilirsiniz.

Özellikle babalar gününde hediye alacağınız zaman bu tür etkinlikler yaparak sürpriz paketini kravat gömlek şeklinde kutular yapabilirsiniz. Anlatımlı kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel şablondan yararlanarak sizde çok güzel ve şirin kutular yapabilirsiniz.

Anlatımlı kutu yapmak için paylaştığım adım adım şablonu inceleyerek sizde kısa sürede çok güzel sürpriz paketleri yapabilirsiniz. Adım adım hediye kutusu yapmak için şablonda ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve çeşitli etkinliklerde veya sürprizlerde kullanabilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişiye bu tür hediye paketleri vererek onları şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

source

kartondan-kravat-gomlekli-hediye-cantasi-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *