Ana Sayfa / HEDİYELİK / KARTONDAN KRAVAT GÖMLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK


KARTONDAN KRAVAT GÖMLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Kartondan kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde sürpriz yapacağınız kişilere hediye vermek için yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı mukavvadan kolayca yapabilirsiniz.

Özellikle babalar gününde hediye alacağınız zaman bu tür etkinlikler yaparak sürpriz paketini kravat gömlek şeklinde kutular yapabilirsiniz. Anlatımlı kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel şablondan yararlanarak sizde çok güzel ve şirin kutular yapabilirsiniz.

Anlatımlı kutu yapmak için paylaştığım adım adım şablonu inceleyerek sizde kısa sürede çok güzel sürpriz paketleri yapabilirsiniz. Adım adım hediye kutusu yapmak için şablonda ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve çeşitli etkinliklerde veya sürprizlerde kullanabilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişiye bu tür hediye paketleri vererek onları şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

source

kartondan-kravat-gomlekli-hediye-cantasi-yapmak

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir