KARTONDAN KRAVAT GÖMLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Kartondan kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde sürpriz yapacağınız kişilere hediye vermek için yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı mukavvadan kolayca yapabilirsiniz.

Özellikle babalar gününde hediye alacağınız zaman bu tür etkinlikler yaparak sürpriz paketini kravat gömlek şeklinde kutular yapabilirsiniz. Anlatımlı kravat gömlek hediye kutusu yapmak için paylaştığım bu güzel şablondan yararlanarak sizde çok güzel ve şirin kutular yapabilirsiniz.

Anlatımlı kutu yapmak için paylaştığım adım adım şablonu inceleyerek sizde kısa sürede çok güzel sürpriz paketleri yapabilirsiniz. Adım adım hediye kutusu yapmak için şablonda ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve çeşitli etkinliklerde veya sürprizlerde kullanabilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişiye bu tür hediye paketleri vererek onları şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

source

kartondan-kravat-gomlekli-hediye-cantasi-yapmak


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir