KARTONDAN KUZU MAKET SÜS YAPMAK

Kartondan kuzu maket süs yapmak için paylaştığım bu kolay yapımı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan kartondan yapabilirsiniz. Bu harika süs maket çalışmasından yapıp vitrinde veya TV ünitesi önünde kullanabilirsiniz.

Süs olarak kullanacağınız bu güzel çalışmaya benzer daha önceden de harika paylaşımlarım olduğunu hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilir ve diğer maket çalışmalarını da yapmayı düşünebilirsiniz.

Kolay yapılan maket çalışmalarını buldukça sitemizde yer alan minyatür ve kartondan yapılanlar kategorilerinde paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel süs çalışmasını çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmaları sitemizde detaylıca ve fazlaca bulabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı renkli fon kağıdından da yapabilirsiniz. El işi kağıdından veya ince karton kullanarak yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

source

kartondan-kuzu-maket-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.