KARTONDAN KUZU MAKET SÜS YAPMAK

Kartondan kuzu maket süs yapmak için paylaştığım bu kolay yapımı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan kartondan yapabilirsiniz. Bu harika süs maket çalışmasından yapıp vitrinde veya TV ünitesi önünde kullanabilirsiniz.

Süs olarak kullanacağınız bu güzel çalışmaya benzer daha önceden de harika paylaşımlarım olduğunu hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilir ve diğer maket çalışmalarını da yapmayı düşünebilirsiniz.

Kolay yapılan maket çalışmalarını buldukça sitemizde yer alan minyatür ve kartondan yapılanlar kategorilerinde paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel süs çalışmasını çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmaları sitemizde detaylıca ve fazlaca bulabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı renkli fon kağıdından da yapabilirsiniz. El işi kağıdından veya ince karton kullanarak yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

source

kartondan-kuzu-maket-sus-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir