KARTONDAN MİNİ EV YAPMAK

Kartondan mini ev yapmak isteyenler olabilir. Bu tür çalışmalar her zaman çocukların ilgisini çekmiştir. Çocuklarınıza evin içinde bağımsız bir alan yaparak onları hem mutlu etmiş olursunuz. Hem de kendi dünyalarında küçük bir evleri olmuş olur.

Anlatımlı kartondan maket yapmak ve daha birçok karton çalışmasını daha önce de paylaşmıştık. Altta o paylaştığımız çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kartondan mini ev yapmak için değişik çalışmalardan yararlanabilir ve çocuklarınıza maliyetsiz bu güzel oyuncak çalışmaları ile mutlu olabilecekleri oyuncaklar yapabilirsiniz.

Kartondan oyuncak ev yapmak veya kartondan maket ev yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyoruz. Koli kartonları kullanarak yapacağınız ev çalışmasında pencere ve çatı kısımlarını mutlaka yapmanız gerekir.

Zaten kartonlar kare olduğu için hemen üstüne bir çatı ve kartona pencere delikleri açtığınızda, bir de işin zevkli tarafı kitap kaplığı ile evi boyanmış gibi gözükmesi için kapladığınız da çocuklarınızın size aşkla baktığını göreceksiniz. Hem onları mutlu etmiş olacaksınız.

Hem de çocuklarınıza parasız bir şekilde kaliteli bir karton oyuncak yapmış olacaksınız. Benzer çalışmaları buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri kartondan ev yapmak veya karton ev örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-mini-ev-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.