KARTONDAN MİNİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Kartondan mini hediye paketi yapmak resimli anlatım başlıklı bu konum ile sizlere çok sevimli ve yaratıcı bir geri dönüşüm projesinden bahsedeceğim. Tuvalet kağıdı ruloları ile hazırlanan farklı çalışmalara sitede daha önceleri de yer vermiştim. Değişik projeler için sitenin arama butonundan diğer çalışmaları arayıp inceleyebilirsiniz. Bugünkü tuvalet kağıdı ruloları ile yapacağımız çalışmanın detaylarını şimdi sizlere aktarıyorum.

Tuvalet kağıdı rulosundan mini hediye paketi yapmak için ilk olarak ruloları şekillerini bozmadan, üzerine bastırmak sureti ile hafifçe yastık şekline getirin. Sonrasında her iki kenar kısmından kulak kapatır gibi kapatın. Eğer bu paketlerin içine bir şey koymayı düşünüyorsanız bu aşamada onu koyup kulak kısımlarını yapıştırıcı ile yapıştırmanız gerekir. Yastık şeklindeki mini hediye paketlerini istediğiniz gibi süsleyerek kullanabilirsiniz.

Kartondan yaptığınız bu mini hediye paketlerini nişan, kına, düğün gibi özel gecelerde, yeni bebek doğduğunda görmeye gelenlere ya da çocukların doğum günlerinde ziyarete gelenlere hediye etmek için kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu şekilde mini hediye paketlerinin satışı yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz.

Kartondan mini paket nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Sizlerle çalışmanın detaylarının yer aldığı resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere göre sizde kendi mini hediye paketlerinizi hazırlayabilirsiniz.

source

kartondan-mini-hediye-paketi-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.