KARTONDAN MİNİ STAND YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Kartondan mini stand yapmak resimli anlatım konusu ile sizlere yaratıcı bir karton değerlendirme çalışmasının detaylarından bahsedeceğim. Bu çalışma ile sizde eviniz için hoş, kullanışlı bir mini stand hazırlayabilirsiniz. Ufak ya da yayıntı gibi duran eşyaların saklanması için kullanılabilecek olan bu karton standları kısa sürede basit yöntemler ile yapabilirsiniz. Merak edenler için şimdi detayları aktaracağım.

Kartondan mini stand yapmak için aşağıda şema şeklinde verdiğim resimlerdeki boyutlarda kartonlar kesip hazırlayın. Bu kartonların uygun yerlerinden geçirmek için yerler açın. İkinci aşama olarak hazırlanan kartonların üzerini desenli kağıtlar ile kaplayın. Bu kaplama sırasında uygun bir yapıştırıcı kullanmaya dikkat edin. Kaplamadan sonra yine geçirme yerlerini belirginleştirin.

Karton ile mini stand yapımının en son aşamasında parçaları birbirine geçirerek standı tamamlayabilirsiniz. Bu hazırladığınız standa kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, minik tokalar ya da çocukların minik oyuncaklarını koyarak değerlendirebilirsiniz. Hatta bu tür bir oyuncak hazırlayıp çocuklarınızın hoş vakit geçirmesini de sağlayabilirsiniz.

Kartondan mini stand nasıl yapılır konusu ile ilgili resimleri aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Sizde bu resimleri inceleyip hoş çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kartondan-mini-stand-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Leave a Reply

Your email address will not be published.